Mūsų teikiamos paslaugos

Buhalterinė programa APSA

Suteikiame teisę naudotis internetine buhalterinės apskaitos programa APSA bei šią programą prižiūrime.

Įmonėms kainuoja  21 € per mėnesį plius PVM.

Buhalterines paslaugas teikiančioms įmonėms ar atskiriems buhalteriams - taip pat 21 € plius PVM.
Buhalteriams suteikiama teisė valdyti iki 10 įmonių.

Tai vienintelis mokestis. Jokios licenzijos, konsultacijos (proto ribose) ar sutarties nutraukimas NEKAINUOJA.

Kreipkitės dėl pasiūlymo »

Buhalterių paslaugos

Jei jūsų įmonei reikia ne tik personalo, sandėlio bei apskaitos programos, bet ir paties buhalterio paslaugų, mes galime pasiūlyti aukštos kompetencijos ir didelės patirties buhalterių (virš 10 metų darbo) įvairiuose Lietuvos miestuose.

Mūsų buhalteriai gali būti samdomi kaip fiziniai asmenys, arba teikti paslaugas kaip buhalterinių paslaugų įmonės - kaip jums patogiau.
Kreipkitės jei įdomu »

Kitos internetinės programos

Kuriame pagal užsakymus ir parduodame specializuotas internetines programas. 
Štai keletas populiaresnių programų:

ODONTO - odontologų kabinetams skirta klientų registracijos programa. Patogi ir paprasta, tačiau tikrai neprasta (kaip ir visi mūsų produktai, ką jau čia kuklintis). Pasižymi tuo, kad pati automatiškai siunčia SMS priminimus klientams, kai artėja vizito laikas.

PROJEKTAI - specifinė programa projektų valdymui palengvinti, jų sąmatoms skaičiuoti, klientams apmokestinti bei skoloms sekti. Ji gali veikti išvien su buhalterine programa APSA. 

SUTARTYS - registras klientų sutartims kaupti (nors mes mokame puikiai susišnekėti su užsakovais, bet šiek tiek stinga fantazijos programų pavadinimams).

RIVILĖ++ - mes gerai susipažinę su buhalterinės programos "Rivilė" duomenų baze. Kaip taisyklė, Rivilė nepasižymi greitu reagavimu į įvairias įmonių užgaidas, tad mes dažnai išsprendžiame tą problemą. Jei reikia kokios nors ataskaitos, ar funkcijos, kurios neturi Rivilė, skambinkite, ar rašykite.

Kontaktai čia »

Kompiuterių priežiūra

Visi darbai turi pašalinių efektų. Pvz., daktaras gali tapti rašytoju (juk kasdien treniruojasi), arba mokytojas - alpinistu (dėl pastovaus noro lipti sienomis). Ar tai reiškia, kad mūsų buhalteriai gali remontuoti jūsų kompiuterius? Deja, ne. Jeigu turite problemų su programine ar technine įranga, mes atsiųsime jums IT specialistą. Kiekvienas turi dirbti savo darbą.