Programos APSA kaina ir nauda

KAINA

Mažoms įmonėms ar buhalteriams - 21 € per mėnesį plius PVM.
Buhalteriams suteikiama teisė valdyti iki 10 įmonių.
Papildomai galime pasiūlyti buhalterines paslaugas teikiančių įmonių įvairiuose Lietuvos miestuose.

Kreipkitės dėl pasiūlymo »

NAUDA

Programa veikia iškart ir visur - bet kuriame kompiuteryje pakanka atsidaryti interneto naršyklę ir programa veikia. Nereikia nieko diegti, tad sutaupote savo laiką bei arba neišleidžiate pinigų IT specialistui. Iškeliaujate į užsienį - veikia. Norite dirbti namie, ar darbe - jokio skirtumo.


Atnaujinimai atsiranda automatiškai - pasikeitus mokesčių sistemai ar apskaitos reikalavimams, visi pakeitimai programoje atsiranda automatiškai - mūsų programuotojų ir buhalterių komanda tuo pasirūpina.

Naujos versijos nemokamos  - visas naujoves ir programos patobulinimus gaunate be papildomų išlaidų.

Greitas palaikymas - pranešate apie savo problemas adresu pagalba@verslobaze.lt ir jomis pasirūpiname iškart. 

Duomenų saugumas - kas naktį automatiškai daroma jūsų duomenų kopija. Galime atstatyti bet kurios praeities dienos duomenų bazę. Jei duomenis laikytumėte savo kompiuteryje, disko gedimo įvykis būtų daugybę kartų skausmingesnis.

Malonu dirbti - programa padaryta taip, kad būtų kiek įmanoma mažiau mechaninio, bereikalingo darbo. Naudotis programa yra paprasta, tad greitai išmoksite ir mažai padarysite klaidų. 

Laisvė rinktis - paprastai nusipirkę brangią programą, "pakimbame ant kabliuko", t.y. tampame nuo jos priklausomi. Tuo tarpu už programą APSA tereikia mokėti nedidelę mėnesinę įmoką be jokių ilgalaikių įsipareigojimų. Jeigu programa nuvils (hmm, visko pasitaiko pasaulyje), bet kada galėsite jos atsisakyti be papildomų nuostolių.